14 Mayıs 2018
Konyaaltı'nda göçmenlerin etkileri konuşulacak
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi koordinatörlüğünde geliştirilen "Mülteci ve GöçmenToplulukları İçin Hoşgörü Projesi"nin ortaklarından olan Konyaaltı Belediyesi, "GöçmenlerinTürkiye'ye olan toplumsal etkileri" konulu panele ev sahipliği yapıyor.
11 Mayıs 2018
Çocuklar bu fuar ile çok mutlu.
Konyaaltı Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde büyük bir coşkuyla açıldı
11 Mayıs 2018
Başkan Böcek'ten KAÇUV'a destek.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, geliri Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV)'na bağışlanacak tek kişilik komedi gösterisi 'Saçmalar'ı izleyerek, kampanyaya destek oldu
11 Mayıs 2018
Başkan Böcek'e TSYD'den ziyaret
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi'nin yeni başkanı Şifa Çiçek ve yönetimi ziyaret etti.
11 Mayıs 2018
Başkan Böcek'e Matematik Olimpiyatları teşekkürü
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e bu yıl 23'üncüsü gerçekleştirilen Ulusal Antalya Matematik Olimpiyatları'na desteklerinden dolayı Akdeniz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Eyüp Sabri Topal, teşekkür ederek, plaket verdi.
11 Mayıs 2018
Başkan Böcek, "Bu Fuarda herkes mutlu"
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarının ziyaretçisi çocuklar ile birlikte oyunlar oynadı. Ebeveynler ile birlikte söyleşilere katıldı.
11 Mayıs 2018
Balaban kardeşlere öğrencilerden büyük ilgi.
Konyaaltı Belediyesi'nin başpehlivanları İsmail Balaban ile Turan Balaban, er meydanında elde ettikleri başarının sırrını, öğrencilerle paylaştı.
11 Mayıs 2018
Aileler minik öğrencilere mesleklerini anlatıyor
Konyaaltı Belediyesi Gürsu Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevinde eğitim gören öğrenciler çeşitli etkinliklerle bilinçlendiriliyor.
11 Mayıs 2018
23 Nisan'ın 98. yıl dönümü bu Fuar ile kutlandı
Bu yıl 3'üncüsü gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı'nda 4 gün boyunca çocuklar gönüllerince eğlendi.
11 Mayıs 2018
Yaşlılar Kreşi'nde 'Anneler Günü' coşkusu
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sosyal sorumluluk gereği hayata geçirilen ve Türkiye'de bir ilk olan Yaşlılar Kreşi'nde, tüm annelerin Anneler Gününü kutladı.
Muhittin Böcek Resmi Web Sitesi. Tüm hakları saklıdır. 2019