28 Kasım 2018
Konyaaltı Belediyesi’nden “Sıfır Atık Projesi”
Konyaaltı Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından yürütülen atık yönetimi eğitim çalışması, okullarda devam ediyor.
11 Ekim 2018
Toros Mahallesi’nde Çocuk Bahçesi hizmete açıldı..
Toros Mahallesi 824 Sokak üzerinde bulunan 3 bin 700 metrekare araziyi kumalaştırıp içersinde ki metruk binayı yıkan Konyaaltı Belediyesi, bu araziyi “Çocuk Bahçesi” olarak planlayıp bölgede ki çocukların hizmetine açtı.
05 Ekim 2018
Eskiyörükler Derneği’nden Başkan Böcek’e teşekkür..
15 Mayıs 2018
THM Kadınlar Korosu 'anneler' için söyledi..
Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Kadınlar Korosu, "Anneler Günü"ne özel konseriyle, Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahne aldı.
22 Mayıs 2018
Konyaaltı'nın mahalleleri bu turnuvada.
19 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı'na özel düzenlenen Konyaaltı Belediyesi Mahalleler Arası Futbol Turnuvası, Konyaaltı Belediyesi Atatürk Stadyumunda başladı.
17 Mayıs 2018
Konyaaltı'nda göçmenler konuşuldu
Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi koordinatörlüğünde geliştirilen "Mülteci ve Göçmen Toplulukları İçin Hoşgörü Projesi"nin ortaklarından olan Konyaaltı Belediyesi, "Göçmenlerin Türkiye'ye olan toplumsal etkileri" konulu panele ev sahipliği yaptı.
14 Mayıs 2018
Konyaaltı Kent Konseyi'nde güven tazelendi
2018 Yılı Olağan Genel Kurulu'nda güven tazeleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeniden Konyaaltı Kent Konseyi Başkanlığı görevine seçildi.
14 Mayıs 2018
Konyaaltı Belediyesi Kreşleri'nde annelere sürpriz.
Konyaaltı Belediyesi Gürsu ve Uncalı Çocuk Kreşi ve Gündüz Bakımevi öğrencileri, anneler günü için hazırladıkları etkinlikle, annelerine sürpriz yaptı.
15 Mayıs 2018
Başkan Böcek, "İngilizce Sokağı"nı gezdi.
Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi, yeni bir ilk imza attı. Yabancı dilde öğrencilerin günlük yaşamını kolaylaştıracak amacıyla okul koridorunda İngilizce Sokağı oluşturuldu.
14 Mayıs 2018
4.Köyüm Bisiklete Biniyor Şenliği'nde renkli görüntüler.
Konyaaltı Belediyesi tarafından 'Sürdürülebilir Eko-Turizm Projesi' kapsamında bu yıl 4'üncüsü düzenlenen 'Köyüm Bisiklete Biniyor' etkinliğinde yüzlerce kişi pedal çevirdi.
Muhittin Böcek Resmi Web Sitesi. Tüm hakları saklıdır. 2019