31 Aralık 2018
Başkan Böcek’in yeni yıl mesajı..
CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
25 Aralık 2018
Başkan Böcek’ten Antalyaspor’a destek
U21 Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor ve Fenerbahçe U21 Takımlarına ev sahipliği yapan Konyaaltı Belediye Başkanı ve CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, aynı gün Antalyaspor’a destek için Antalya Stadyumunda yerini aldı.
24 Aralık 2018
Başkan Böcek, Demre’de coşkuyla karşılandı
Konyaaltı Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Muhittin Böcek, 14. Geleneksel Demre Deve Güreşleri’nde büyük bir ilgiyle karşılandı.
20 Aralık 2018
Başkan Böcek’ten ilk ziyaretler
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP)Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı gösterildikten sonra ilk ziyaretini anne ve babasının kabristanlığına yaptı. Başkan Böcek, daha sonra CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul ve İYİ Parti Antalya İl Başkanı Ahmet Aydın ile bir araya geldi.
19 Aralık 2018
Büyükşehir Adayı Muhittin Böcek, coşkuyla karşılandı..
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Parti Meclisinden aldığı onay ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Muhittin Böcek, Antalyalılar tarafından coşkuyla karşılandı.
10 Aralık 2018
Konyaaltı Belediyesi, evleri ısıtıyor..
Konyaaltı Belediyesi, Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü’nün park-bahçe ve sera atıklarından elde ettiği briket yakıtı, ihtiyaç sahibi vatandaşlara dağıtıyor
07 Aralık 2018
Minik öğrencilerden “Engelsiz Ses Türkiye” etkinliği
Konyaaltı Belediyesi Gürsu Çocuk Kreşi öğrencileri, engelli bireyler ile birlikte “Engelsiz Ses Türkiye” etkinliği düzenledi.
05 Aralık 2018
“Konyaaltı’nda engelleri birlikte aşıyoruz”
Konyaaltı Belediyesi, 5 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında geleneksel hale getirdiği kahvaltı ile Antalya'da hizmet veren engelli derneklerini ağırladı.
04 Aralık 2018
Konyaaltı Belediyesi “Çocuk İstismarına” dikkat çekti
Konyaaltı Belediyesi ve Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği (UCİM) ile işbirliğiyle “Çocuk İstismarında Farkındalık ve Önleyici Tedbirler” paneli gerçekleştirildi.
03 Aralık 2018
Başkan Böcek’ten köy okullarına destek…
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ilçe sınırları içinde kalan okulların yanısıra, farklı ilçelerde köy okullarını da ziyaret ediyor, eksiklerin giderilmesi konusunda destek oluyor.
Muhittin Böcek Resmi Web Sitesi. Tüm hakları saklıdır. 2019