02 Nisan 2018
Şampiyon Konyaaltı Belediyespor kupasını aldı.
Antalya Süper Amatör Ligi'nde şampiyon olan Konyaaltı Belediyespor, şampiyonluk kupasını aldı.
14 Mart 2018
Konyaaltı THM'den Çanakkale türküleri.
Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği (THM) Korosu, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zafer'nin 103'üncü yıl dönümü etkinlikleri kapsamında konser düzenledi.
13 Mart 2018
Kadın Sanat Lokali'nde kurslara büyük ilgi.
Konyaaltı Belediyesi Kadın Sanat ve Eğitim Lokali'nde ikinci dönem dersleri başladı.
13 Mart 2018
Başkan Böcek; "STK'lar ile birlikte çalışıyoruz"
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi'nin yeni başkanı Vural Şahin ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
08 Mart 2018
Başkan Böcek; "Analarımızın ellerinden öpüyorum".
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek 8 Mart Dünya Kadınlar Günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Osmanlı'dan Cumhuriyet'e İz Bırakan Kadınlar" konulu serginin ve de panelin açılışını yaptı.
21 Mart 2018
Başkan Böcek, Yaşlılar Haftasını Kutladı
Başkanımız Muhittin Böcek, 18-24 Mart Yaşlılar Haftası etkinlikleri kapsamında Konyaaltı Belediyesi Yaşlılar Kreşi'nde düzenledikleri kahvaltıda huzurevi sakinleriyle bir araya geldi.
23 Mart 2018
Başkan Böcek, Kaleiçi'nde Esnafı Ziyaret Etti
Antalya Kültür Sanat Merkezi'nde Yıldız Moran Fotoğraf Sergisini ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, sergi sonrası Türkiye'nin ilk kadın fenercisi Fatma Doman'a plaket verdi, esnaf ziyareti yaptı.
19 Mart 2018
Başkan Böcek, İş Önlüğü Giyip Eğe Yaptı.
Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, öğrencilik yıllarının geçtiği sınıfları, atölyeleri gezdi; iş önlüğü giyerek eğe yaptı.
09 Mart 2018
Başkan Böcek, "Güç ve Kadın"ın ödüllerini verdi.
Konyaaltı Belediyesi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bu yıl 6.sı düzenlenen resim yarışması, düzenlenen ödül töreni ve sergi ile son buldu.
15 Mart 2018
14 Mart Tıp Bayramı, Konyaaltı'nda kutlandı.
14 Mart Tıp Bayramı etkinlikleri kapsamında açılan 'sanat sergisi'ne katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, iş ortamında saldırıya uğrayan sağlıkçılara ve de özlük hak kayıplarına dikkat çekti.
Muhittin Böcek Resmi Web Sitesi. Tüm hakları saklıdır. 2019