BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Başkan Böcek'e otobüs esnafından ziyaret


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, makamında Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ve yönetimini ağırladı. Otobüs esnafının sorunlarını dinleyen Başkan Muhittin Böcek, otobüs esnafını yakından tanıyan bir kişi olarak onların yaşadıkları sorunları da bildiğini söyledi.

Kamu görevi icra etmenin kendine has zorlukları olduğuna dikkat çeken Muhittin Böcek, ulaşım esnafının da zaman zaman bu zorluklarla karşı karşıya geldiğini bildirdi. Başkan Böcek şöyle konuştu; "Özellikle son yıllarda artan mazot fiyatları ve amortisman giderleri esnafımızın belini bükmekte. Kamu hizmeti veren şehir içi ulaşım esnafı, vatandaşı memnun etmek adına en iyiyi en makul ücretle sunmaya çalışıyor. Antalya halkımıza en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyor otobüs esnafımız. Konyaaltı Belediye Başkanı olarak sizlerin her zaman yanınızda oldum, olmaya da devam edeceğim."

Antalya Otobüsçüler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yasin Arslan ise konuşmasında Başkan Muhittin Böcek'in her zaman kendilerine destek olduğunu ifade etti. Yasin Arslan, zaman zaman Antalya'da bir takım zorluklar yaşadıklarını ama istişare ile bu sorunları çözdüklerini belirterek bu süreçte kendilerini yalnız bırakmayan Başkan Böcek'e de teşekkür etti.