BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Başkan Böcek, EMITT'te Konyaaltı'nı anlatıyor.


ITE Turkey tarafından Kültür ve Turizm Bakanlığı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve THY'nin kurumsal sponsorluğunda, TÜROFED ve Türkiye Turizm Yatırımcıları Derneği (TTYD) iş birliğiyle düzenlenen 22. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT), TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde başladı. Yüzlerce sektör temsilcisini buluşturan ve 2018 yılı tatil seçeneklerinin tanıtılacağı EMITT fuarında Konyaaltı, Batı Antalya Turizm Koruma ve Gelişim Bölgesi Altyapı Hizmet Birliği (BATAB) olarak yerini aldı.

Konyaaltı Belediyesi ve BATAB Başkanı Muhittin Böcek'in katıldığı fuarda Konyaaltı standı yoğun ilgi görüyor.

Başkan Böcek, "Konyaaltı'mızın güzelliklerini anlatıyoruz. Konyaaltı deniz, güneş ve kum üçgeni dışında kış turizmi ve tarihi dokusuyla da katılımcıların dikkatini çekiyor. Tüm yıl boyunca turizm seçenekleri ile sektöre önemli alternatifler sunuyoruz. Kış mevsiminde Saklıkent Kayak Merkezi ile kayak turizmine hizmet veriyoruz. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği bölgeler arasında yer alıyoruz. Dünya'nın birçok milletinden vatandaşımız yerleşik olarak Konyaaltı'nda yaşamayı tercih ediyor. " dedi.

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren, bu yıl 60 bin metrekarelik 10 salonda 85 ülkeden bin 65 katılımcıyı ağırlayan EMITT, 28 Ocak Pazar gününde sona erecek.