BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Başkan Böcek, Afrin şehitleri anısına ağaç dikti.


Geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Naim Süleymanoğlu'nun ismini Hurma Mahallesi'nde 7 bin 500 metrekare alan üzerine kurulan parkta yaşatan Konyaaltı Belediyesi, Afrin'de şehit düşen askerlerimiz anısına da ağaç dikim çalışması yaptı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi İİBF öğrencileriyle birlikte Afrin de şehit düşen askerlerimiz anısına Naim Süleymanoğlu Parkının içersine ağaç dikti. Başkan Böcek öğrencilerle birlikte Orkide, Keçi Boynuzu, Top Akasya, Gülibrişim, Manolya, Katalpa, Jakaranda, Oya, İpek Sığla, Avustralya Kauçuğu ağaç türünden toplam 133 ağaç dikti.

Konuşmasında Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Afrin de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit düşen askerlerimizi rahmetle anan Başkan Böcek, onların anısını Naim Süleymanoğlu Parkı içersinde diktikleri ağaçlar ile yaşatmak istediklerini söyledi. Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Ahmet Uzun ve Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekan Yardımcısı Mustafa Öztürk'e duyarlı yaklaşımlarından ötürü teşekkür eden Başkan Muhittin Böcek, şehitler anasına yapılan bu projeye ortak olan öğrencileri de tebrik ettiğini söyledi. Başkan Böcek, Afrin de şehit düşen askerlerimizi bir kez daha rahmetle anarak "Tüm Türkiye'nin başı sağ olsun" dedi.

Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Ahmet Uzun ise konuşmasında böylesi bir projeye dahil olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek Başkan Muhittin Böcek'e teşekkür etti.Konuşmaların ardından ise Başkan Muhittin Böcek, Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekanı Ahmet Uzun ve Akdeniz Üniversitesi İİBF Dekan Yardımcısı Mustafa Öztürk ve öğrenciler Parkı çevreleyen ağaçları diktiler.