BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Nazım Hikmet Fuar Merkezi'nde tiyatro..


Antalya İl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele faaliyetleri kapsamındaorganize edilen lise öğrencilerine ve yetişkinlere yönelik Dikkat! Aile Var" isimli tiyatro oyunu Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nde sahnelendi.Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'in ev sahipliğinde sahnelenen tiyatro oyununu Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Muratpaşa Belediyesi Başkan Yardımcısı HasanKaçmaz, Kepez Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Özsoy, muhtar ve emniyet mensu bu çok sayıda kişi izledi.

Haluk Işık'ın yazdığı Metin Karaman'ın yönettiği "Dikkat Aile Var" oyununda deneyimli tiyatro oyuncuları sahne aldı. Oyunda televizyondaki dizilerinden etkilenip mafya olma hayalikuran bir oğul, yarışma programlarındaki insanların sahte şöhretlerine özenip güzellikyarışmasına katılmak isteyen bir kız ve çocuklarının hayallerine yardımcı olmakla eşinindünyası arasında sıkışmış bir anne ile yaşanan bu olaylardan hiç haberi olmadan hayatkavgasına devam eden bir babanın hikayesi anlatılıyor.

"600'e yakın kişinin yer aldığı salonda sahnelenen oyun ile anlatılmak istenilenin günümüzdebirçok ailenin aslında yüz yüze geldiği sosyal bir vaka" diyen Başkan Muhittin Böcek,Konyaaltı Belediyesi olarak Antalya İl Emniyet Müdürlüğü'nün sosyal içerikli bu projesinedestek vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Antalya İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ise konuşmasında Konyaaltı Belediyesi NazımHikmet Fuar ve Kongre Merkezi'nin kapılarını kendilerine açan Başkan Muhittin Böcek'eteşekkür etti.