BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Konyaaltı Belediyesi'nden eğitim kurumlarına destek.


2017-2018 eğitim öğretim yılı başında hizmete açtığı Zübeyde Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile üniversiteli öğrencilere son derece modern bir tesis sunan Konyaaltı Belediyesi, bölgede hizmet veren öğrenci yurtlarına da maddi manevi destek oluyor. Konyaaltı Belediyesi, Siteler Mahallesi’nde Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan Türkiye Diyanet Vakfı (TDV) Antalya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’nun bahçe düzenlemesini gerçekleştirdi. Yaklaşık bin metrekare genişliğindeki bahçede parke taşı uygulaması yapan Konyaaltı Belediyesi, öğrencileri kışın çamurdan yazın ise toz içinde kalmaktan kurtardı.

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılı başında Liman Mahallesi’nde hizmete açtıkları Zübeyde Hanım Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu ile üniversite öğrencilerine son derece modern bir tesis sunduklarını söyledi. Bununla birlikte Pınarbaşı Mahallesi’nde yapımı hızla devam eden Gençlik Lokali ile de üniversite öğrencilerine ücretsiz çay ve çorba ikramı yapacaklarını dile getiren Başkan Muhittin Böcek, Konyaaltı Belediyesi olarak maddi manevi her zaman eğitime destek olduklarını söyledi.

Son olarak Siteler Mahallesi’nde Hürriyet Caddesi üzerinde yer alan TDV Antalya Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’nun bahçe düzenlemesini yaptıklarını ifade eden Muhittin Böcek, parke taşı uygulamasıyla bahçenin yaz-kış öğrenci ve görevlilerin kullanımına uygun hale getirildiğini bildirdi. Başkan Muhittin Böcek, eğitim kurumlarına desteklerinin her daim devam edeceğinin de altını çizdi.