BEN SEN YOK, BİZ VARIZ.

#BizBirlikteYaparız

Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu'ndan konser.


Konyaaltı Belediyesi Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)'nde açılan kurslarda müzik eğitimi alan kursiyerlerin oluşturduğu Keman Orkestrası, Kadınlar, Çocuklar, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu her ay düzenledikleri konserlerle yüzlerce vatandaşa değim yerindeyse müzik ziyafeti veriyor. Son olarak Konyaaltı Belediyesi Feslikan Salonu'nda sahne alan Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu, "Şarkılar ve Hikayeleri" konseriyle Antalyalılara unutulmaz bir gece yaşattı.

Zehra Özçelik'in şefliğinde sahne alan Türk Sanat Müziği Korosu'nun saz ekibinde; ud da Onur Uğurbaş, kanun da Alperen Kozak, keman da Murat Çalgıcılar, ney de Oğuz Kaan Birhekimoğlu, viyonolsel de Kamil Akpara, ritim de Nurallah Gürsoy ve Levent Şekerli yer aldı. Onur Baki Vural'ın yaptığı anons ile sahne de yerlerini alan Koro, zaman zaman seslendirdiği solo şarkılarla da gönülleri mest etti.

"Bir bahar akşamı rastladım size, Yana yana kül oldum, Zeytin gözlüm sana meylim nedendir" gibi birbirinden değerli 18 eserin seslendirildiği konserde izleyenlerde alkışlarla Koro'ya eşlik etti.